Духівник Фонду відвідав виставку, присвячену святій Варварі, на якій представлені святині з зібрання Митрополита Володимира

Міжмузейний виставковий проєкт «Красуня з вежі» покликаний продемонструвати історію шанування святої Варвари в Україні та її зв’язок із сьогоденням. Він відкрився 17 грудня у Національному заповіднику «Софія Київська».

АНОНС. 24 грудня у Рівному відбудеться презентація Пересопницького та Мазепинського Євангелій

24 грудня о 15-00 у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Рівне (вулиця Соборна, 6),  з благословіння архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, відбудеться презентація Пересопницького та Мазепинського Євангелій. Очолить подію духівник Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

ТЕРНОПІЛЬ. У Західноукраїнському національному університеті презентовані факсимільні видання Пересопницького та Мазепинського Євангелій

18 жовтня 2021 року, на запрошення архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона та ректора Західноукраїнського національного університету Андрія Крисоватого, до Тернополя завітав духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр.

Духівник Фонду освятив пам'ятник Тарасу Шевченку у Лівані

10 жовтня 2021 року, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ліванській Республіці Ігоря Осташа, в рамках презентації факсимільного видання Мазепинського Євангелія у Лівані духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив пам‘ятник Тарасу Шевченку, який встановлено в Українському парку в Бейруті.