Духівник Фонду освятив пам'ятник Тарасу Шевченку у Лівані

10 жовтня 2021 року, на запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ліванській Республіці Ігоря Осташа, в рамках презентації факсимільного видання Мазепинського Євангелія у Лівані духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив пам‘ятник Тарасу Шевченку, який встановлено в Українському парку в Бейруті.

Мазепинське Євангеліє презентовано Маронітському Патріарху Лівану

9 жовтня 2021 року духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяславський і Вишневський Олександр та Посол України в Лівані Ігор Осташ презентували і подарували факсимільне видання Мазепинського Євангелія Маронітському Патріарху Лівану Бешарі Бутросу аль-Раї у його резиденції у Бкерке, неподалік столиці Бейруту.

ЛІВАН. Видане за сприяння Фонду Мазепинське  Євангеліє презентовано у Захлє

8 жовтня 2021 року за сприяння Посольства України в Лівані та Мелькитсько греко-католицької архієпархії Захле і Форзолу, у Bishop's Andre Haddad Hall Захлє відбулася презентація факсимільного видання Мазепинського Євангелія.

Видання Пересопницького та Мазепинського євангелій презентовані в Одеському державному університеті внутрішніх справ4 жовтня 2021 року митрополит Переяславський і Вишневський Олександр презентував факсимільне видання Пересопницького Євангелія – видатного рукописного пам’ятника стародавньої української мови та мистецтва ХVІ століття та Мазепинське Євангеліє – наукового видання «Книга Чесного Непорочного Євангелія, Світильника, що сяє й освітлює» українською та арабською мовами в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Примірник факсимільного видання Мазепинського Євангелія передано до бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

6 вересня 2021 року факсимільне видання київського примірника «Книги Чесного Непорочного Євангелія, Світильника, що сяє й освітлює» або Мазепинського Євангелія  українською та арабською мовами було презентовано у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на Чернігівщині.

Видане Фондом Мазепинське Євангеліє презентоване у Палаці гетьмана Кирила Розумовського у Батурині

6 вересня 2021 року факсимільне видання київського примірника «Книги Чесного Непорочного Євангелія, Світильника, що сяє й освітлює» або Мазепинського Євангелія  українською та арабською мовами було презентоване Палаці гетьмана Кирила Розумовського у Батурині на Чернігівщині, що є частиною Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Видане Фондом Мазепинське Євангеліє презентоване у Національній бібліотеці імені В. І. Вернадського

3 вересня 2021 року факсимільне видання київського примірника «Книги Чесного Непорочного Євангелія, Світильника, що сяє й освітлює» або Мазепинського Євангелія  українською та арабською мовами було презентоване у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського (вул. Володимирська, 62).