Примірники виданого Фондом Богослужбового Євангелія-апракос передано в дар Рівненській духовній семінарії1 жовтня, після Літургії у Свято-Покровському соборі міста Рівне, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр зустрівся з ректором Рівненської духовної семінарії протоієреєм Віталієм Лотоцьким.

В Києві презентували друге видання богослужбового Євангелія-апракос

Напередодні Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира виповнилося 9 років. Одним з напрямків його діяльності є видавництво. 10-й рік діяльності Фонду розпочався з презентації  богослужбового Євангелія у форматі апракос в перекладі українською з грецької – 15 серпня його друге видання представили у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні.

АНОНС. 15 серпня відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-апракосУ вівторок, 15 серпня, у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні відбудеться презентація другого видання богослужбового Євангелія-а‌пракос в перекладі українською з грецької, виданого за сприяння Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

У 9-ту річницю упокоєння Блаженнішого Митрополита Володимира піднесені заупокійні молитви за приснопоминаємого Архіпастиря

5 липня 2014 року відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан). Він 22 роки ніс послух Предстоятеля Української Православної Церкви, поклавши своє життя на вівтар служіння Богові, ближньому й Україні.